Monitor Samsung Odyssey G6 S32BG650EU (QHD), 240Hz, 32", ukrivljen, gaming
Vsestranski gaming monitor z velikostjo 32'' (81.28 cm), za intenzivne računalniške igre. Odlikuje ga tanek profil in 3-stranska plošča brez robov za brezhibne nastavitve večih monitorjev. Hiter 1 ms odzivni čas omogoča prikazovanje čudovitih prizorov, kakovost slike pa se odraža tudi v njeni svetlobi, saj se namreč lahko monitor pohvali s svetlostjo 350 cd/m2 in 240Hz osveževanjem. DisplayHDR 600 zagotavlja več kontrasta z globljo črno in svetlejšo belo, kar omogoča jasnejši prikaz zatemnjenih prostorov v računalniških igrah in filmih. Akcijske in kompleksne scene v igri so stabilne in brez tresenja z FreeSync, kar daje konkurenčno prednost.
Priključki: DP, 2 x HDMI, USB Hub, WiFi, Bluetooth, LAN.
Diagonala zaslona: 32'' (81.28 cm).
Ločljivost zaslona: 2560 x 1440 px (QHD) @ 240Hz.
Format zaslona: 16:9.
Odzivni čas: 1 ms (GtG).
Svetilnost: 350 cd/m2.
Vidni kot: 178°/178°.
Zvočniki: da.
Ukrivljen zaslon: da (1000R).
Možnost stenske montaže: da (Vesa: 100 x 100 mm).
Garancija: 36 mesecev.
Proizvajalec: Samsung.
Oznaka izdelka: monitor, 240, eleganten, ukrivljen, gaming, odyssey
Na zalogi | Dobava: ~ 1 dan
Želite brezplačno dostavo?
Brezžična optična miška Logitech z naprednim Unifying sprejemnikom.
Cena z DDV
ali
plačajte po obrokih z .
Pošlji povpraševanje
Kupite več kosov in privarčujte! | cene na kos
Količinski popusti 2 3 ali 4 5 ali več
Miška Logitech M280 Wireless, brezžična, črna - v kompletu ceneje.